3D Návrhář kanceláří3D Návrhář kanceláříVýprodej kancelářských křesel Sinope, Sleva -50%

V poptávkovém seznamu nejsou žádné položky.

0,- KčCena celkem:
HobisHobisKancelářský nábytek

HOBIS nabízí variabilní kancelářský nábytek pro široké spektrum kancelářských prostor.

Jít na web
ExnerExnerManažerský nábytek

Značka EXNER je značkou reprezentativního kancelářského nábytku.

Jít na web
Hobis
Office Pro
Exner
Motion Ergo

Kancelářský nábytek a doplňky - OFFICE PRO

Naší prioritou je rychlost a spolehlivost dodání kancelářského nábytku, kancelářských židlí a vybavení pro Vaši kancelář. Na skladové ploše 6.900 m2 je pro vás připraven kancelářský nábytek HOBIS, který zahrnuje kancelářské stoly, jednací stoly, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, závěsné police, recepce i kancelářské kuchyňky. Mimo kancelářský nábytek HOBIS naleznete v naší nabídce také kancelářský nábytek EXNER, kancelářské židle jednací, jídelní a kovové, kancelářské a šatní skříně a kartotéky.

Široká paleta typových řad a barevných dezénů, velká skladová zásoba kancelářského nábytku a hustá síť obchodních partnerů jsou předpokladem pro rychlé a spolehlivé vybavení Vaší kanceláře naším kancelářským nábytkem. Zařiďte to s námi - od 3D návrhu až po montáž.

NOVINKA - Kancelářská židle THEMIS

Kanclářská židle THEMISKancelářská židle THEMIS BPDY30090002_058061A0A0000A0000A0000A0000A0A0A0A0000A0000_Themis_MT_modr___01

Pohodlná kancelářská židle s vynikajícím poměrem cena / výkon. Sedák s výplní ze studené pěny s optimální šířkou, opěrák ze vzdušné síťoviny, synchronní mechanismus se 4 polohami blokace s automatickým nastavením protiváhy podle hmotnosti uživatele, to vše pomáhá zajistit zdravé sezení po celou pracovní dobu.   

Nejprodávanější produkty