3D Návrhář kanceláří3D Návrhář kanceláří

V poptávkovém seznamu nejsou žádné položky.

0,- KčCena celkem:
HobisHobisKancelářský nábytek

HOBIS nabízí variabilní kancelářský nábytek pro široké spektrum kancelářských prostor.

Jít na web
Hobis
Office Pro

Kancelářský nábytek a doplňky - OFFICE PRO

Naší prioritou je rychlost a spolehlivost dodání kancelářského nábytku, kancelářských židlí a vybavení pro Vaši kancelář. Na skladové ploše 6.900 m2 je pro vás připraven kancelářský nábytek HOBIS, který zahrnuje kancelářské stoly, jednací stoly, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, závěsné police, recepce i kancelářské kuchyňky. Mimo kancelářský nábytek HOBIS naleznete v naší nabídce také kancelářský nábytek EXNER, kancelářské židle jednací, jídelní a kovové, kancelářské a šatní skříně a kartotéky.

Široká paleta typových řad a barevných dezénů, velká skladová zásoba kancelářského nábytku a hustá síť obchodních partnerů jsou předpokladem pro rychlé a spolehlivé vybavení Vaší kanceláře naším kancelářským nábytkem. Zařiďte to s námi - od 3D návrhu až po montáž.

Kancelářská židle KARME

Kancelářská židle KARME - modráKancelářská židle KARME - zelenáKancelářská židle KARME MESH - černá

Pohodlná kancelářská židle s moderním designem. Sedák s výplní ze studené pěny s optimální šířkou, ergonomicky tvarovaný opěrák čalouněný, nebo verze z atraktivní vzdušné síťoviny s žíhaným vzorem. Unikátní mechanismus područek stavitelných ve všech osách, možnost práce v mírném předklonu, plynulé nastavení hloubky sedáku, to vše pomáhá zajistit zdravé sezení po celou pracovní dobu.